Pogoda Kolbudy z serwisu
»

Zapraszamy na wieczór z... Gwiazdą!

Zapraszamy w sobotę 24-go lutego o godz. 20.00 na "Wieczór z.... Gwiazdą!". W naszej sali koncertowej wystąpi Krzysztof Gwiazda i jego goście. W programie znajdą się znane przeboje światowego i polskiego repertuaru rozrywkowego z odrobina klasyki. Wstęp bezpłatny.

Krzysztof Gwiazda
Śpiewak, bas baryton, pedagog, kompozytor i muzyk. Założyciel Salonu Muzycznego w Domach Konesera na Mazurach.

Wykształcenie muzyczne uzyskał (1996) w Akademii Muzycznej w Warszawie w klasie prof. Urszuli Trawińskiej Moroz, ukończył PSM I i II st w klasie akordeonu i fortepianu w Żyrardowie. Technikę i interpretację wokalną rozwija pod kierunkiem czołowego basa i wybitnego artysty Romualda Tesarowicza. Współpracuje z doświadczonymi pianistami oraz dyrygentami.

Artysta obdarzony wspaniałą siłą i barwą głosu o niezwykle rozległej skali (trzy oktawy), umożliwiającej śpiewanie zarówno partii barytonowych jak i basowych. Wykonuje liczne role liryczne i dramatyczne, pieśni, a także muzykę dawną, gdyż posiadając skalę basową posiada również ruchliwość i blask, a także miękkość barytonu.

Założyciel Salonu Muzycznego w Domach Konesera na Mazurach. Od 2009 roku Salon funkcjonuje jako miejsce spotkań kulturalnych, edukacyjnych i artystycznych. W Salonie odbywają się koncerty i recitale kameralne, operetki (Melodie Świata, W krainie Księżniczki Czardasza, koncerty tematyczne).

Wszechstronnie ceniony artysta i pedagog, wielokrotnie nagradzany za osiągnięcia artystyczne dzieci i młodzieży. Reżyser i producent sztuk teatralnych z udziałem dzieci i młodzieży w tym niepełnosprawnych. Autor muzyki i tekstów piosenek

Zaangażowany w działalność charytatywną na rzecz wspierania kultury i rozwój dzieci i młodzieży (laureat Zaczarowanego Ptaszka, Zaczarowana Piosenka Anny Dymnej 2008).

© KULTURA.KOLBUDY.PL 2012
DESIGNED AND DEVELOPPED BY GORDAL