Pogoda Kolbudy z serwisu
»

Planszogranie - trzecia edycja

W sobotę 4 listopada, już po raz trzeci, w sali koncertowej Urzędu Gminy Kolbudy spotkają się miłośnicy gier planszowych. Kolejna edycja „Planszogrania” rozpocznie się o godzinie 11.00 i potrwa do godziny 17.00. Jak zawsze zapraszamy zarówno starszych, jak i najmłodszych mieszkańców gminy. Emocji i - robiących furorę na świecie - planszowych nowości z pewnością nie zabraknie.

Poprzednie dwie edycje „Planszogrania” w Kolbudach utwierdziły nas w przekonaniu, że mieszkańcy gminy Kolbudy wysoce cenią sobie tę klasyczną formę rywalizacji. Duży wybór gier dostarczał sporo radości licznym uczestnikom imprezy. Naszą salę odwiedzały całe rodziny. Rodzice rywalizowali nie tylko ze swoimi pociechami, ale również z organizatorami, którzy wcielali się w rolę instruktorów i przewodników po, często dość skomplikowanych, regułach planszowych nowości.

Biorąc pod uwagę wszelkie „za” i „przeciw”, nie znaleźliśmy żadnego powodu, aby nie zorganizować kolejnej, trzeciej już, edycji „Planszogrania”. W ramach listopadowej odsłony rodzinnego spotkania przy planszach uczestnicy będą mogli nie tylko zagrać, ale również… zaprojektować własną grę. Aby stworzyć planszówkę według swojej koncepcji wystarczy wziąć udział w warsztatach, które rozpoczną się o godzinie 11.00.

Zapraszamy wszystkich na dobrą zabawę z grami planszowymi! Udział w „Planszograniu” jest bezpłatny. Podczas imprezy będzie można dokonać zakupów, które pomogą rodzinnie, ciekawie i twórczo spędzać długie jesienne wieczory.

© KULTURA.KOLBUDY.PL 2012
DESIGNED AND DEVELOPPED BY GORDAL