Pogoda Kolbudy z serwisu
»

Viva I'Italia - koncert włoskich przebojów

Wójt Gminy Kolbudy Leszek Grombala oraz Fundacja „Podaruj Mi Życie” zapraszają 23.09.2017r. (sobota) o godz. 18.00 do sali koncertowej UG Kolbudy, ul. Staromłyńska 1 na wyjątkowy koncert włoskich przebojów Viva L’Italia. Wystąpią: Anna i Romuald Spychalscy.

W programie znajdują się m.in. utwory takiej jak "Ci sara", "Domani, domani" z repertuaru Al Bano i Rominy Power, nieśmiertelne "Lasciate mi cantare" Toto Cotugno, "L'amore sei tu" z rep. Katherine Jenkins, ponadczaowy hit "Portofino", przeboje Andrea Bocellego takie jak m.in. "The prayer", "Because we believe"oraz "Il Mondo" z rep.
Patrizio Bouanne. W doskonały nastrój wprowadzą Widzów piosenki takie jak m.in. "Azurro" czy "Volare" albo "Mamma Maria"

Romuald Spychalski

Tenor, konferansjer, kompozytor, aranżer. Wokalną karierę rozpoczął na scenie Teatru Wielkiego w Poznaniu rolą Tamina w „Czarodziejskim Flecie” W.A. Mozarta. Koncertował w Niemczech, Francji, Kanadzie oraz Stanach Zjednoczonych. Wielokrotnie, na zaproszenie Bogusława Kaczyńskiego, brał udział w Europejskim Festiwalu im. Jana Kiepury w Krynicy. W jego bogatym repertuarze znajdują się utwory z gatunku liryki wokalnej, dzieła oratoryjno-kantatowe, arie i duety operowe, operetkowe i musicalowe, pieśni neapolitańskie, a także utwory z gatunku muzyki rozrywkowej.

Anna Spychalska

Wokalistka obdarzona ciepłą barwą głosu i talentem aktorskim, specjalizująca się w repertuarze musicalowym i rozrywkowym. Jej umiejętności wokalne zyskały uznanie na wielu przeglądach i konkursach wokalnych w kraju, których była laureatką. Szczególne miejsce w Jej dorobku artystycznym zajmują koncerty z towarzyszeniem Orkiestry Filharmonii Zabrzańskiej pod dyrekcją Sławomira Chrzanowskiego, koncerty z towarzyszeniem orkiestry straussowskiej Obligato pod dyrekcją Jerzego Sobeńki, koncert inaugurujący XX Festiwal Straussowski w podkrakowskiej Wieliczce. Anna Spychalska ( dawniej Jurczyńska) jest także organizatorką i animatorką życia kulturalnego. Z wielkim powodzeniem organizuje liczne koncerty muzyki klasycznej i rozrywkowej w Polsce. W styczniu 2015 roku oraz kwietniu 2016 roku koncertowała wraz mężem, Romualdem Spychalskim w Kanadzie w Toronto oraz Ottawie. Sukcesem okazały się organizowane przez agencję Anny Spychalskiej koncerty pod tytułem ”Wielka Gala Trzech Tenorów” oraz "Wielka sława to żart". Przy współpracy znakomitych wokalistów oraz muzyków - instrumentalistów związanych z Łódzkim Teatrem Wielkim i Teatrem Muzycznym w Łodzi udało się wyprodukować atrakcyjne widowisko muzyczne.

Anna i Romuald Spychalscy nieustannie koncertują. Są jednymi z nielicznych artystów w Polsce, wykonującymi "na żywo" zarówno przeboje rozrywkowe, jak i klasyczne. Rocznie biorą udział w ponad 60-ciu różnorodnych produkcjach muzycznych.

© KULTURA.KOLBUDY.PL 2012
DESIGNED AND DEVELOPPED BY GORDAL