Pogoda Kolbudy z serwisu
»

„Old Spice Girls”. Babski Kabaret rozśmieszy do łez!

Na pewno będzie wesoło! Gwiazdy, które w niedzielę 28 maja wystąpią na naszej scenie dają gwarancję sporej dawki dobrej zabawy i „inteligentnego humoru”, co dziś nie zawsze jest regułą. Emilia Krakowska, Barbara Wrzesińska i Lidia Stanisławska, czyli „Old Spice Girls” rozpoczną swój program o godzinie 18.00. Zapraszamy do Sali koncertowej Urzędu Gminy Kolbudy. Wstęp wolny!


Śmiech przedłuża życie, zapewnia zdrowie i poprawia samopoczucie, stąd stały jego deficyt! Porcję szczerego śmiechu zapewni Państwu spektakl kabaretowy ”OLD SPICE GIRLS” czyli Babski Kabaret. To kabaret z kobietami, dla kobiet i o kobietach, ale zapewne panowie również nie będą się nudzić. W rolach głównych występują: Lidia Stanisławska, Emilia Krakowska oraz Barbara Wrzesińska.


Program kabaretowy pełen jest zabawnych monologów, dowcipów, piosenek i improwizacji, obfituje w świetne dialogi autorstwa Marii Czubaszek, naczelnej satyryczki naszego kraju. Skecze uzupełnione zostały także o teksty Zbigniewa Korpolewskiego (autora tekstów m.in. dla Hanki Bielickiej i kabaretu „Dudek”) oraz Krzysztofa Jaroszyńskiego (satyryka i scenarzysty piszącego m.in. dla Krystyny Sienkiewicz, Jana Kobuszewskiego).


Dwugodzinny program jest znakomitym pomysłem na spędzenie wspaniałego wieczoru, nawiązuje do tradycji klasycznego literackiego kabaretu, gdzie skecz i monolog przeplatany jest piosenką czasem gorzką, częściej dowcipną, i gdzie zawsze można liczyć na dobrą puentę.

© KULTURA.KOLBUDY.PL 2012
DESIGNED AND DEVELOPPED BY GORDAL